Aprillis - mais toimusid mitmel pool ("Kadri" poe ümbrus, Murri Häärber jne) hoogtööpäevakud. 

 

09. juunil käisime Jõgevestel, Barclay de Tolly mausoleumi juures; Roosikul shokolaadikohvikut ja käsitöö-shokolaadi uudistamas. Lisaks külastasime ka Räpina Aianduskooli, Mooste mõisas ja Reet Palusalu kollektsioonaeda uudistamas.

14. juulil 2018 külastasime Pärnu Aianduse- ja Mesinduse Seltsi esindust Pärnus, käisime Lõosilma talus, Tamme ürditalus. Lisaks veel Teispere ja Lepiku- Mardi taludes.

28. juulil 2018 oli kokkusaamine Murri Häärberis. Loe "murri häärber" alt pikemalt.

11. augustil käisime tutvumas Lilli külaeluga.

07.- 08. septembril toimus 11. meefestival meepealinnas Karksi- Nuias. Seltsi liikmed osalesid festivali läbiviimisel nagu eelmistel aastatelgi.

24.novembril 2018 - oli seltsi aastalõpupidu Muri Häärberis koos kaetud laua, eeskava, laulude ja tantsuga...

2019.aasta

 16. veebruaril 2019.a oli seltsi liikmete üldkoosolek seltsi majas Karksi- Nuias.

06.- 07. aprill 2019.a oli kahepäevane reis Lätimaale- Vidzeme piirkonna toidutee. Korraldaja ja giidina oli meil kaasas Marianne Rosenfeld ja kohalik giid Janis. Käisime kahes aiandis, käsitöö- Raiskuma õllekojas, küüslaugutootjatalus "Läti küüslauk", šokolaaditootmises....

 

20. ja 27. aprillil olid talgupäevad Murri häärberi sees ja ümber. 

30. juunil oli seltsi liikmetele õppereis Valga- ja Võrumaale. Külastasime Võrus Aila Näpustuudiot, kus leiduv pani meie käsitööinimestel silmad särama. Stuudio perenaise jutt köitis kõiki osalejaid pikemaks ajaks kui oli planeeritud, aga keegi ei kurtnud. Sai üle vaadatud ka Võru linna uus peaväljak. Järgmine peatus oli Nopri talumeierei, kus meid võttis vastu peremees, kes tegi väga huvitava ülevaate teekonnast praeguse tootmistaluni. Teooriale järgnes "praktika", ehk me saime oma silmaga vaadata tootmishooneid ja maitsta ka talu toodangut. Edasi tuli Filmi Vargamäe külastuskeskus, Metsavenna talu kauplus, restaureeritud Valka laululava, Tõrva linna keskväljak uues kuues....

06.- 07. septemril oli 12. meefestival, millest võtsid osa ka meie seltsi liikmed. Leili Nael organiseeris lektorid mesindusalaste loengutele, tegi lilleseaded. Peale selle oli seltsil oma seltsimaja ees kohvik "Mulgi Summ" ja loteriitelk.